قصر آب نما

قصر آب نما

” قصر آب نما ”  الهام گرفته از آب انگلستان که در کرانه های خلیج چسپایک استراحت می کند ، به دنیای دیگر فرار کنید. واقع در مساحت ۱.۸ هکتار با ۴۲۲ فوت جلو آب ، این خانه فوق العاده لوکس ۹۰۰۰ فوت مربعی ، ۶ خوابه ، ۹ حمام سفارشی به سبک Nantucket Shingle در سال ۲۰۱۶ ساخته شده و با کیفیت عالی و مواد با نگهداری پایین ساخته شده است.

همراه با منظره های نفس گیر غروب خورشید ، طراحی نفیس ، استخر کنار آب و پایان سطح بالاترین سطح ، ۲۲۰ Lighthouse View Drive واقعا یک نوع است و ساخت یک کار بی نظیر را به نمایش می گذارد.

عمارت آب نما

این ملک در داخل و خارج یک رویای یک سرگرمی مطلق است. ورودی ۲ طبقه پر از نور ، با یک پلکان بزرگ شگفت انگیز و سقف های سر به فلک کشیده بالا ، با کمال لطف از شما استقبال می کند. آسانسور ، سوئیت های ۶ خوابه به علاوه فضای جداگانه جایزه با حمام کامل در بالای گاراژ سه اتومبیل ، سطح بالایی از راحتی را برای همه فراهم می کند. جریان داخلی آن باز و جادار است و همراه با آشپزخانه یک آشپز با وسایل درجه یک تجاری ، نوار کنار آب و اتاق بیلیارد ، اتاق شراب ۷۰۰ بطری ، غرفه دایره ای و ۲ اتاق پودر سطح اصلی همراه است.

سوئیت های امارت

سوئیت مالک هیچ کس نیست و همه جزئیات از عرشه اختصاصی ساحلی و آبشار گرفته تا منطقه نشیمن مشرف به شومینه و خلیج چسپایک نفس گیر است. حمام اصلی مانند یک مکان عقب نشینی آبگرم با دوش بخار غاری ، وان خیس خیس ، دو غرفه ، بالکن اختصاصی در کنار آب و کمد مستر بزرگ با انبوهی از توکارهای سفارشی احساس می شود که آرزوی یک مد است. ایوان سرپوشیده پوشیده از آب در کل خانه را شامل می شود و درهای ماروین را نشان می دهد که با هم جمع شدن فضای باز را ایجاد می کنند به علاوه صفحه های برقی که به راحتی جمع می شوند.

(بازدید ۹۱ بار, بازدیدهای امروز ۱ )
428

شما ممکن است علاقه مند باشید به