پاویون ایران در اکسپو دبی

پاویون ایران در اکسپو دبی

بخش اول فیلم نشست تخصصی “نقد و بررسی پاویون ایران در اکسپو ۲۰۲۰ دبی”

این نشست ۴ بخش داشت. بخش اول شامل سخنرانی مهندس محمد حسین رحمانی برگزار کننده همایش و مهندس مهرداد زواره محمدی دبیر علمی نشست بود.

بخش دوم سخنرانی و ارائه پاویون اسپانیا و لوکزامبورگ توسط طراحان پاویون بود.

بخش سوم شامل سخنرانی و ارائه طرح پاویون ایران توسط دکتر نشید نبیان و مهندس رامبد ایلخانی ارائه گردید.

و بخش چهارم پنل آسیب شناسی با حضور آقایان حامد مظاهریان ( رئیس پردیس هنرهای زیبا دانشگاه تهران ) – احمد پور فلاح ( مشاور عالی اتاق ایران ) – آریا مجیدی ( عضو کمیته اکسپو اتاق ایران ) برگزار گردید.

نقد و بررسی پاویون ایران در اکسپو ۲۰۲۰ دبی
– رویداد بناهای فاخر سلسله همایش و رویدادهایی است که توسط مرکز طراحی پایدار از سال ۱۳۹۲ برگزار می گردد.
– نشست تخصصی نقد و بررسی پاویون ایران در اکسپو ۲۰۲۰ دبی مورخ ۱۳ بهمن ۱۴۰۰ در روز دوم رویداد بناهای فاخر، توسط مرکز طراحی پایدار واقع در سالن اجلاس سران برگزار شد.
– ویدئوهای بخش های بعدی را در ادامه مشاهده خواهید کرد.

توضیحات مقدماتی نشست

در بخش اول، ابتدا مهندس محمد حسین رحمانی بعنوان برگزار کننده رویداد بناهای فاخر و نشست فوق پشت تریبون می رود و ضمن خیر مقدم، از لزوم حفظ تیم تصمیم گیر در دوره های بعدی سخن گفت و پس از آن مهندس مهرداد زواره محمدی با ارائه گزارش جامعی از تاریخچه و دوره های قبلی اکسپو در کشورهای مختلف و طراحی های پاویون ایران در این دوره ها به گزارشی از دوره فعلی میپپردازد و نکاتی در خصوص دوره بعدی که در اوزاکا ژاپن قرار است در سال ۲۰۲۵ برگزار شود ارائه کرد.

طرح پاویون ایران در اکسپو

در بخش بعدی مهندس نشید نبیان و رامبد ایلخانی به ارائه توضیحات جامعی از کانسبت طرح، مشکلات و تفاوت طرح ارائه شده با اجرا شده ارائه کردند که در ویدئو بعدی به آن پرداخته می شود.

(بازدید ۳۴۹ بار, بازدیدهای امروز ۱ )
476

شما ممکن است علاقه مند باشید به